December 20, 2019

Kishwaukee College announces Summer 2019 and Fall 2019 graduates

Kishwaukee College announces the graduates for Summer 2019 and Fall 2019. Graduation Honors for degrees are divided into three categories based on final cumulative grade point average (GPA) on a 4.0 scale: summa cum laude indicates a cumulative GPA between 3.75-4.0; magna cum laude indicates a cumulative GPA between 3.5-3.749; and cum laude indicates a cumulative GPA between 3.25-3.499. Students who fulfill requirements for a certificate and have a final cumulative GPA of 3.25 or higher are awarded a certificate with distinction.

The College held its Fall 2019 Commencement Ceremony for the graduates on December 14 on campus. There were 470 students who completed the requirements for degrees, certificates and credentials in their programs in Summer 2019 or Fall 2019 and were eligible to participant in the Fall 2019 commencement.

The following students completed the requirements for graduation from Kishwaukee College in Summer 2019 or Fall 2019:

Amboy:                    Joshua Adolpho Wilhelm Kant, AAS, Diesel Power Technology        

Beach Park:             Isabel Alfaro, CERT, Basic Nurse Assisting        

Belvidere:               Noah T Williams, CERT, Basic Automotive Technology

Bolingbrook:           Anthony Q Lewis, Associate in Science

Bourbonnais:          James A Cox, Associate in Arts, PTK      

Byron:                      Jenna R Winterton, Associate in Arts, Summa Cum Laude

Caledonia:               Jewlz L Rotz, Associate in Arts

Capron:                    Desiree Liz Bartlett, Associate in Arts

Carol Stream:          Cassandra A DeLaurie, AAS, Registered Nursing

Cary:                         Jaceton Jacob Clark, AAS, Criminal Justice-General, Magna Cum Laude

                                 CERT, Law for Policing, With Distinction

                                 CERT, Criminal Justice Management, With Distinction

                                 CERT, Social Role of Law Enforcement, With Distinction

Chana:                     Joseph Catalano, Associate in Science, Summa Cum Laude;

                                 Amy L Cox, Associate in Arts, Magna Cum Laude;

                                 Kayla Naber, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Haley Renee Repass, Associate in Arts

Chicago:                   Kassidy K Hamm, AAS, Registered Nursing;

                                 Albert Warnaar, Associate in Arts, Magna Cum Laude;

                                 Malika Devonyae Williams-Graham, Associate in Arts                              

Cortland:                 Jasmine S Brown, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Rachel Ann Cloud, Associate in Science;

                                 Angel Corral, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Gabrielle L Farrell, AAS, Registered Nursing;

                                 Jenrry Garcia, Associate in Science;

                                 Ryan J Greenlee, Associate in Science;

                                 Elaxus Haas, AAS, Registered Nursing, Magna Cum Laude;

                                 Angelica Magallan, Associate in Science;

                                 Jeremy J Parenti, AAS, Registered Nursing        

Davis:                       Amanda A Regez, Associate in Arts, Summa Cum Laude, PTK        

Davis Junction:        Alex D Holt, CERT, Basic Welding Technology, With Distinction;

                                   Christa C Mozdzien, AAS, Registered Nursing, Magna Cum Laude;

                                 Rick J Seyster, AAS, Registered Nursing;

                                 Fontana Jewel Williams, Esthetics        

DeKalb:                    Gurashia Y Ahmedelmustafa, CERT, Social Role of Law Enforcement, With

                                          Distinction;

                                 Alexandra Arlene Alter, Associate in Arts, Cum Laude, PTK;

                                 Daniela Amador, Associate in Arts;

                                 Kyle M Anderson, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude;

                                 Gina Andrade, Associate in Arts;

                                 Christina Antonio, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Anna J Arnold, Associate in Science;

                                 Salaam Armistead, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Brandon Roderick Barbee, Associate in Science;

                                 Marlene Barragan, Associate in Science;

                                 Jacqueline Barrera, AAS, Early Childhood Education, Summa Cum Laude;

                                 Taylor Brinker, CERT, Crime Scene Processing, With Distinction,

                                             CERT, Social Role of Law Enforcement, With Distinction;

                                 Scott T Brown, AAS, Marketing and Management, Magna Cum Laude;

                                 Helena Bugumba, Associate in Science;

                                 Woolim Byun, Associate in Science;

                                 Jennifer M Carter, Associate in Arts;

                                 Amanda J Ciceroni, Associate in Science;

                                 Ambrosia C Cork, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Jacob Costilow, Associate in Arts, Magna Cum Laude;

                                 Daynah Curry, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Anita M Dean, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Jahnik A Dismuke, AAS, Registered Nursing;

                                 Blessing Enobakhare, AAS, Registered Nursing;

                                 Almira Malvar Fajardo, Associate in Science;

                                 Angelica T Farland, Associate in Science;

                                 Tera Ann Ferrari, AAS, Radiologic Technology, PTK;

                                 Olivia J Ford, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Javon Dwayne Frieson, Associate in Arts;

                                 Alexandra Lynn Froehlich, AAS, Registered Nursing;

                                 Dustin A Fultz, AAS, Diesel Power Technology, Magna Cum Laude,

                                             CERT, Diesel Power/Equipment Repair, With Distinction;

                                 Bobbieann Gable, Associate in Science;

                                 Jessica Maricela Gamez Quintero, Associate in Arts;

                                 Antoinette D Gibson, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Alayna M Hansen, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Paige Andrea Harriss, Associate in Science;

                                 Felisha L Hawkins, Associate in Science;

                                 Brittany Nicole Heldt, CERT, Therapeutic Massage, With Distinction;

                                 Heidi M Hershberger, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude;

                                 Isaiah Hines, Associate in Science;

                                 Telisha Hoover, CERT, Law for Policing, With Distinction;

                                             CERT, Criminal Investigations;

                                 Steven Jeffrey Horton, CERT, Basic Welding Technology, With Distinction;

                                 Todrianna Johnson, Associate in Science;

                                 Eric James Jorgenson, Associate in Science;

                                 Lanita Latrice Kelley, Associate in Science;

                                 Shane M Kelly, Associate in Science;

                                 Rosemary Komes, Associate in Science;

                                 Hayley Krull, AAS, Horticulture Floral Design;

                                 Olamide K Lamidi, AAS, Registered Nursing;

                                 Olivia Landree, Associate in Arts;

                                 Riley A Latimer, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude;

                                 Rebecca Linning, Associate in Science;

                                 Hannah N Lovett, AAS, Registered Nursing;

                                 Joselyn Marquez, Associate in Arts;

                                 Tiah L Mason, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Savannah Leigh Mathis, Associate in Arts, Cum Laude;

                                 Latosha R McCarthy, Associate in Arts;

                                 Katherine Ann McDonough, Associate in Arts;

                                 Ada Mayrel Mendez, AAS, Registered Nursing, Magna Cum Laude;

                                 Vianka Isabel Mercado-Corona, Associate in Science;

                                 Kimberly Kay Mitchell, Associate in Arts, Magna Cum Laude, PTK;

                                 Francia Morales Diaz, Associate in Science;

                                 Taylor A Morrow, Associate in Arts, Summa Cum Laude;

                                 Sally Mullis, AAS, Registered Nursing;

                                 Abraham Benito Nava, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Marylou Nunez, Associate in Arts;

                                 Benita M O’Donnell, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Ayodele A Oroye II, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Kristina Lynn Parra, Associate in Science;

                                 Heather Lynn Perkins, CERT, Therapeutic Massage, With Distinction;

                                 Ian Scot Petersen, AAS, Criminal Justice-General, Cum Laude;

                                 Alexander Robert Portscheller, Associate in Arts;

                                 Rayanne Elizabeth Power, Associate in Science;

                                 Alexis Ramon, Associate in Science;

                                 Valerie Kay Rangel, AAS, Registered Nursing, Magna Cum Laude;

                                 Dulce Yasmin Resendiz, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Victoria Resendiz, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Samantha Marie Rivera, Associate in Science;

                                 Adrian I Ruiz, Associate in Arts;

                                 Samantha L Schultz, AAS, Registered Nursing;

                                 Robert J Searls, CERT, Paramedic, With Distinction;

                                 Gabriela Serna, AAS, Early Childhood Education, Summa Cum Laude;

                                 Phillip Andrew Skokowski, Associate in Arts, Magna Cum Laude;

                                 Thomas William Stich III, CERT, Therapeutic Massage, With Distinction;

                                 Lillian M Sturtz, Associate in Arts;

                                 Evan Sutta, Associate in Arts;

                                 Nathan S Thomas, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Steve A Thorne, Associate in Science, Magna Cum Laude;

                                 Gabriela Angelina Troconiz Villasmil, Associate in Arts, Cum Laude;

                                 Reagan L Todd, Associate in Science, Summa Cum Laude;

                                 Ivan Trejo-Rubio, Associate in Arts;

                                 Alec C Tworek, Associate in Science, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Mary Kristin Veloz, AAS, Radiologic Technology, Summa Cum Laude;

                                 Alyssa Wagner, Associate in Science;

                                 Brianna Lauren Walker, Associate in Arts, Cum Laude;

                                 Victoria Renee White, Associate in Arts;

                                 Stephanie E Williams, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Alexander E Wragg, AAS, Horticulture Greenhouse, PTK,

                                             CERT, Greenhouse/Garden Center,

                                             CERT, Sustainable Horticulture, With Distinction;

                                 Yun Hyouk Yang, Associate in Science, Magna Cum Laude;

                                 Joe James Young, Associate in Arts;

                                 Mackenzie L Zaleski, Associate in Arts;

Dixon:                      Joseph Catalano, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Jose L Martinez, CERT, Industrial Electricity, With Distinction,

                                             CERT, Industrial Electronics, With Distinction        

Earlville:                   Eliza Beth Prelewicz, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction                  

Esmond:                   James Edward Ward, AAS, Criminal Justice-General, Summa Cum Laude        

Genoa:                     Joshua M Denoma, Associate in Arts;

                                 Maximiliano Hernandez Garcia, Associate in Science;

                                 Janet Gomez, Associate in Science;

                                 Faith D Karassy, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Meghan Elise Kohler, Associate in Arts;

                                 Amy Lynn Kuhn, Associate in Science;

                                 Jose Martinez, Associate in Science;

                                 Kaylee Marie Molloy, Associate in Science;

                                 Jennifer M Morrow-Ostergard, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Hannah N Schwichtenberg, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Colin W Seisser, CERT, EMT, With Distinction;

                                 Kegan P Shannon, Associate in Arts;

                                 Ashley Allene Shearer, AAS, Early Childhood Education, Summa Cum Laude;

                                 Aidan C Simmons, Associate in Arts;

                                 Jennah Smith, Associate in Arts, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Nicolas Christopher Uecker, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Caitlin Marie Walker, Associate in Science;

                                 Krystal B Webber, Associate in Science;

                                 Elizabeth Anne Whittenhall, CERT, Sustainable Horticulture, With Distinction,

                                              PTK

Hinckley:                  Myah A Vlahogenis, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction  

Kings:                       Dustin Kanas, AAS, Paramedic;

                                  Anthony J M Muratore Jr, Associate in Arts       

Kingston:                 Chloe Gutierrez, Associate in Science, Summa Cum Laude;

                                 Spencer W Mulso, Associate in Arts, Cum Laude,

                                             CERT, Basic Welding Technology, With Distinction;

                                 Rachel Ann Olsen, Associate in Arts;

                                 Thomas J Remington, Associate in Arts, Cum Laude;

                                 Michelle Elizabeth Williams, Associate in Science, Summa Cum Laude;

                                 Cayla Winters, Associate in Arts, Cum Laude        

Kirkland:                  Heather Bruyr, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude

                                 Jamie Nicole Hall, AAS, Registered Nursing;

Lindenwood:           Taralyn N Dale, AAS, Registered Nursing, Magna Cum Laude;

                                 Rachel R Goffinet, AAS, Early Childhood Education, Summa Cum Laude

Loves Park:              Arllisa M Cordon, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude                    

Malta:                      Cheyenne N Asbury, AAS, Registered Nursing;

                                 Brandon A Johnson, CERT, Precision Machining Apprentice, With Distinction,

                                             CERT, Certified Production Tech, With Distinction;

                                 Arturo Lazaro Uribe, Associate in Science;

                                 Owen Lee Male, Associate in Arts;

                                 Janetta Marie Martina, AAS, Registered Nursing, Cum Laude        

Maple Park:             Rosemary E Nelson, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction

Marengo:                 Ekaterina D Gehringer, AAS, Registered Nursing;

                                  Cade A Simon, AAS, Diesel Power Technology, Summa Cum Laude,

                                             CERT, Diesel Power/Equipment Repair, With Distinction

Mendota:                Lauren Marie Stombaugh, Associate in Science

Monee:                    Shawnice Nichelle Randle, Associate in Arts

Mount Morris:        Karli Nikole Miller, Associate in Arts;        

Oregon:                   Clare Elizabeth Foust, Associate in Science, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Blaise M McGlinn, Associate in Science;

                                 Johnathan G Prose, Associate in Engineering Science, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Sophie Charlotte West, Associate in Arts, Magna Cum Laude, PTK

Ottawa:                   Andrew Richard McKee, AAS, Paramedic, Cum Laude                   

Paw Paw:                 Anthony Michael Castaldo, Associate in Science, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Jason Kidd, AAS, Diesel Power Technology;

                                Janette Solis, Associate in Science;

                                 Alexandra A Soto, Associate in Science

Plano:                      Ryan Cihak, CERT, Paramedic, With Distinction;

                                 Jose M Lopez-Pacheco, CERT, Paramedic, With Distinction;

                                 Nicholas T Schiradelly, CERT, Paramedic, With Distinction

Polo:                        Ashley Naber, Associate in Science, Cum Laude                

Rochelle:                  Callie M Ackland, Associate in Arts, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Carley Anne Ackland, Associate in Arts, Summa Cum Laude, PTK;

                                  Megan E Ackland, AAS, Radiologic Technology, Summa Cum Laude, PTK;

                                  William Barnes, CERT, Advanced Automotive Technology, With Distinction;

                                 Presleigh E Belt, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude;

                                 Cristian Alberto Burciaga, Associate in Arts;

                                 Adriana Cagle, AAS, Registered Nursing;

                                 Anahi Calderon, Associate in Arts;

                                 Eder Ivan Castillo, Associate in Science;

                                 Anthony R Chavez, Associate in Science;

                                 John T Crystal, Associate in Arts;

                                 Aaron R Davis, AAS, Computer-Aided Architectural Design;

                                 Donald Ray Diviney, Associate in Science;

                                 Timothy A Duncan, Associate in Arts;

                                 Reece A Erdman, AAS, Computer Information Systems;

                                 Leonel Flores-Romero, CERT, Industrial Electricity, With Distinction;

                                 Shannon Nicole Fore, AAS, Registered Nursing, Magna Cum Laude, PTK;

                                 Bilesly Garcia, Associate in Science;

                                 Alexander Gaytan, Associate in Arts;

                                 Cassandra Headon, AAS, Registered Nursing, Summa Cum Laude;

                                 Aseneth S Herrera, AAS, Registered Nursing;

                                 Onessa Hueramo, Associate in Science;

                                 Aaron M Huftalin, Associate in Science;

                                 Kevin Roberto Infante, Associate in Arts;

                                 Michael James Johanning, Associate in Science;

                                 Justin Julian, Associate in Arts, Summa Cum Laude, PTK;

                                 Michael A Klecka, Associate in Arts, Magna Cum Laude;

                                 Paul John Knigge, Associate in Arts;

                                 Liliana Lopez, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Alexandra Magana, Associate in Science;

                                Juan Alberto Martinez, CERT, Computer-Aided Architectural Drafting, With

                                              Distinction, CERT, Computer-Aided Mechanical Drafting;

                                 Amie G McDermott, AAS, Registered Nursing;

                                 Mallory R Mershon, Associate in Arts;

                                 Rebecca J Miller, AAS, Registered Nursing, PTK;

                                 Miguel Monroy, Associate in Arts;

                                 Silvia Patricia Moreno, AAS, Registered Nursing;

                                 Kayla E Musgrave, AAS, Radiologic Technology, Cum Laude;

                                 Nyna M Oliver, CERT, Sustainable Horticulture, With Distinction;

                                 Jasmyn N Patterson, AAS, Registered Nursing;

                                 Justina Marie Peck, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Katelyn M Ragan, Associate in Science;

                                 Christine Sue Rowland, CERT, Administrative Assistant,

                                             CERT, Application Specialist;

                                 Pablo Sanchez, AAS, Electronics Technology, Cum Laude,

                                             CERT, Automated Industrial Tech;

                                 Misty R Smith, Associate in Arts;

                                 Alison G Valdivieso, AAS, Radiologic Technology, Summa Cum Laude;

                                 Erika A Villalobos-Miller, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Brandon M Wagner, AAS, Electronics Technology, Magna Cum Laude;

                                 Jason James Walsh, AAS, Computer-Aided Architectural Design, Summa Cum

                                             Laude;

                                 Tarah Wooten, CERT, Therapeutic Massage       

Rockford:                 Jurgita Vaitkute, CERT, Therapeutic Massage;

                                  Andre Vallejo, AAS, Landscape Design & Nursery, Cum Laude;

                                  Ulysses Vallejo, AAS, Horticulture Greenhouse;

                                 Anne Von Arx, AAS, Horticulture Greenhouse, Summa Cum Laude

Roscoe:                    Rachel Ellen Bell, Associate in Arts

Round Lake:             Nalleli Davalos Magdaleno, Associate in Science

Shabbona:               Tessa Jo Barker, Associate in Science, Magna Cum Laude;

                                 John W Gleason IV, Associate in Arts;

                                 Kevin Ronald Jordal, Associate in Arts;

                                 Kelly J Kahoun, AAS, Radiologic Technology;

                                 Jacob H Krantz, Associate in Arts;

                                 Marie Lynn Meskimen-Esser, CERT, Therapeutic Massage, With Distinction;

                                 Sarah Beth Paul-McAllister, Associate in Science;

                                 Christina Roller, Associate in Science;

                                 Kimberly L Rotella, CERT, Greenhouse/Garden Center;

                                 Emily Constance Woods, Associate in Science, Cum Laude

Sterling:                   Sonia Olivo Rios, CERT, Therapeutic Massage

Steward:                  Lindsey Morgan Miller, Associate in Arts, Summa Cum Laude

Stillman Valley:       Alison R Seiler, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude;

                                 Austin D Yuill, AAS, Diesel Power Technology,

                                             CERT, Diesel Power/Equipment Repair

Sycamore:               Ryan Paul Anderson, Associate in Arts, Cum Laude;

                                 Riley Anthony Baert, Associate in Science, Summa Cum Laude;

                                 Abby Rae Bartels, AAS, Registered Nursing;

                                Tyler J Barton, CERT, EMT, With Distinction;

                                 Mikaela L Bishop, Associate in Science, Magna Cum Laude;

                                 Nadia C Brown, AAS, Registered Nursing;

                                 Stephanie A Bulwicki, Associate in Arts;

                                 Michael Burdi, Associate in Arts, Magna Cum Laude, PTK;

                                 Savannah J Burns, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Natalie Nicole Calfa, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Abel David Campos, Associate in Arts;

                                 Ella E Carpenter, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Travis L Catalina, Associate in Science, Summa Cum Laude;

                                 Betsy Christian Cooper, AAS, Criminal Justice-General, Magna Cum Laude;

                                 Morgan Marie Culton, Associate in Arts, Summa Cum Laude;

                                 Zeynep B Demir, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Tyler S Didio, Associate in Arts;

                                 Emily Enriquez, Associate in Science, Magna Cum Laude, PTK;

                                 Kerisa K Evenson, Associate in Arts, Summa Cum Laude;

                                 Sara L Fessler, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Hannah M Frielink, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Kassandra Gaytan, Associate in Arts;

                                 Cyrinity Hall, Associate in Arts;

                                 Cora E Hanson, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Zachary S Haug, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Julia L Heller, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Tyler N Hill, CERT, Computer Programming, With Distinction;

                                 Rebecca L Hungerford, Associate in Arts;

                                 Lane Michael Huwe, Associate in Science;

                                 Emilee N Jackson, Associate in Arts, Summa Cum Laude;

                                 Brian Jeschke, CERT, PC Technician, With Distinction,

                                             CERT, Network Administration;

                                 Katrina I Johns, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Mary Grace Johnson, Associate in Science;

                                 Alison N Kelly, AAS, Radiologic Technology, Magna Cum Laude;

                                 Jonathan S King, CERT, PC Technician, With Distinction;

                                 Dora J Koz, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Jonathan M Kurtzman, Associate in Arts;

                                 Alyssa A Landshaft, Associate in Arts;

                                 Dylan Michael Lennartz, Associate in Arts;

                                 Carlton J Marshall Jr, Associate in Arts, Cum Laude;

                                 Michael F Mathey, CERT, Paramedic, With Distinction;

                                 Steven William McCall, Associate in Science;

                                 Malynn E Miller, AAS, Registered Nursing;

                                 Felicia Napolitano, AAS, Registered Nursing, Cum Laude;

                                 Kayla Elise Nelson, Associate in Arts;

                                 Kenneth Seth James Ortega-Banasiak II, Associate in Science;

                                 Sydney E Pascolini, AAS, Computer-Aided Architectural Design, Summa Cum

                                             Laude, CERT, Computer-Aided Architectural Drafting, With Distinction,

                                 Joshua M Pepping, CERT, Greenhouse/Garden Center;

                                 September Alamia Perez, Associate in Arts;

                                 Miranda Nicole Perri, AAS, Registered Nursing, Summa Cum Laude;

                                 Jack Nicholas Polz, Associate in Science;

                                 Brianna M Rennels, Associate in Science, Cum Laude;

                                 Timothy J Riley, CERT, Basic Welding Technology, With Distinction;

                                 Cinthya Romero-Montoya, AAS, Criminal Justice-General;

                                 Steven Douglas Scheele, CERT, Basic Welding Technology;

                                 Jeremy Randal Schwiesow, CERT, Basic Welding Technology;

                                 Alex J Selig, Associate in Arts, Magna Cum Laude;

                                 Evan Marshall Swedberg, Associate in Arts, Summa Cum Laude;

                                 Alaina M Thompson, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Emilee M Thumm, Associate in Science;

                                 Kieran L Van Vliet, Associate in Science, Magna Cum Laude;

                                 Gerardo Viveros, Associate in Science;

                                 Gabriella O Wagoner, CERT, Basic Nurse Assisting, With Distinction;

                                 Rebecca A Waxman, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Hannah I Yetter, CERT, Basic Nurse Assisting;

                                 Katherine Yunek, Associate in Science

Waterman:              Jacklyn Katherine Bouma, CERT, Therapeutic Massage, With Distinction;

                                 Elizabeth Marie Roberts, Associate in Arts;

                                 Bryce W Wanamaker, CERT, Basic Automotive Technology,

                                             CERT, Advanced Automotive Technology

West Chicago:         Spencer Albrecht, CERT, Industrial Electricity,

                                             CERT, Industrial Electronics

Wheaton:                Allison Kay Monino, Associate in Science

 

Related: